Wczytuję dane...
EAN: 5905386925075
Wysyłka od: 16.00 PLN

Preparat ECO9 START MAXI BIO – Rozruch oczyszczalni tlenowych jest przeznaczony do oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym, który należy stosować po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni oraz przy jej rozruchu. Podczas opróżniania oczyszczalni wraz z nieczystościami zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna, odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. OXY START MAXI BIO powoduje jej szybszą odbudowę w zbiorniku.

SKŁAD I DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja pożytecznych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. Efektem prawidłowo wykonanego rozruchu i regeneracji flory bakteryjnej z OXY START MAXI BIO jest zwiększenie skuteczności oczyszczania ścieków oraz hamowanie nieprzyjemnych zapachów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Opakowanie 1,5kg OXY START MAXI BIO rozpuścić w 5 litrach letniej wody (max 32ºC), pozostawić roztwór na 30-60 minut. Całość wlać do komory napowietrzania ścieków. Opakowanie wystarcza na zaszczepienie oczyszczalni obsługującej do 1,5 m3 ścieków na dobę (2-10 RLM). W przypadku większych oczyszczalni należy zwiększyć dawkę. Po użyciu umyć ręce.

Masa preparatu: 1,5kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...