Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 5905386925136
Wysyłka od: 16.00 PLN

Eco9 EMP przekształca osady ściekowe w bezpieczny produkt organiczny. Wprowadzenie preparatu do systemu kanalizacji umożliwia zapobieganie procesom zagniwania ścieków i powstawania odorów. Metoda nie ma nic wspólnego z maskowaniem odorów, daje trwały efekt. Dzięki dużej aktywności enzymatycznej następuje rozkład osadów tłuszczowych. Zalecane jest systematyczne stosowanie.

DZIAŁANIE:
Fizjologicznie kompatybilne mikroorganizmy koegzystują wzajemnie, co ułatwia im przetrwanie w środowisku ściekowym. Komplet enzymów wniesiony przez różne szczepy umożliwia przyjazny dla środowiska rozkład materii organicznej. Wyekstrahowane mikroelementy z minerałów stają się łatwo przyswajalne przez rośliny. Stabilizują osady ściekowe w procesie mikrobiologicznego rozkładu substancji organicznych (czas 3-5 miesięcy). Po przetworzeniu osad nie ulega gniciu i nie emituje odorów a jego objętość zmniejsza się. Wypiera bakterie chorobotwórcze.

ZASTOSOWANIE:

Redukcja nieprzyjemnych zapachów
Rozkład tłuszczu
Udrożnianie kanalizacji
DAWKOWANIE:
Biopreparat Eco9 EMP stosuje się w ilości 80 – 100 ml na 1m3 ścieków lub przewidywanych nieczystości co 30 dni. Zaleca się stosować jako biopreparat uzupełniający dla Bio9 MD3 w celu skuteczniejszego zwalczania tłuszczów. Działająca oczyszczalnia jest indywidualnym urządzeniem, dlatego w niektórych przypadkach może być konieczna korekta zastosowanej dawki.

SKŁAD:
Bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, bakterie saprofityczne, drożdże, grzyby i promieniowce, woda.

Objętość: 1000 ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...