Wczytuję dane...
Model: DBMIN-S433
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 28.00 PLN

Doniczka Milly


Doniczka Milly to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o tych, którzy cenią prostotę formy i dbają o harmonię w swoim otoczeniu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, doniczka ta prezentuje się nie tylko nowocześnie, ale także wpisuje się w różnorodne aranżacje przestrzenne.

Milly wyróżnia się nie tylko swoim minimalistycznym designem, ale także praktycznością. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, dodając subtelny akcent przy jednoczesnym podkreśleniu piękna rośliny, którą zdecydujesz się w niej umieścić.

Dzięki Milly, Twoje rośliny będą prezentować się niezwykle stylowo, a sama doniczka stanie się ozdobą wnętrza. Niezależnie od tego, czy postawisz na jedną doniczkę Milly jako solowy element, czy stworzysz kompozycję z kilkoma, z pewnością podkreślisz unikalny charakter każdego miejsca, w którym się znajdują.

Wybierz doniczkę Milly, jeśli pragniesz stworzyć wyjątkową atmosferę wokół swoich roślin, jednocześnie utrzymując elegancki, nowoczesny styl. Odkryj prostotę w pięknie z doniczką Milly już dziś!

Wymiary produktu są przedstawione na ostatnim zdjęciu

Polecamy