Wczytuję dane...
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: brak. PLN

Zbiornik podziemny na wodę deszczową Ecoline II, wykonany z trwałego polietylenu, dedykowany jest do instalacji w lekkich, piaszczystych glebach. Jego głównym celem jest zbieranie opadowej darowizny z dachów, umożliwiając skuteczne gromadzenie większej ilości wody w krótkim czasie. Zastosowanie technologii formowania rotacyjnego przy produkcji eliminuje ryzyko nieszczelności, gdyż zbiornik nie ma spoin czy łączeń. Możliwość zasypki gruntem do głębokości 1 metra sprawia, że zbiornik harmonijnie wtapia się w otoczenie. Kolekcja produktów EcoLine podlega rygorystycznym kontrolom jakości oraz przechodzi testy symulujące ekstremalne warunki podziemne.

Zbiornik Ecoline to trwała konstrukcja wyposażona w trzy standardowe przyłącza DN 100, z opcją dostosowania pod indywidualne potrzeby. Komplet zawiera również osłonę i pokrywę. Producent zapewnia aż 10 lat gwarancji, co świadczy o pełnym zaufaniu do produktu.

Aby uruchomić system zbierania deszczówki w zbiorniku Ecoline, warto zwrócić uwagę na dostępny zestaw akcesoriów. W komplecie znajdują się niezbędne elementy do stworzenia własnego systemu wykorzystania wody opadowej.

Polecamy