Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 25.00 PLN

Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, które pozwala na skuteczną ochronę zbiornika wody przed zanieczyszczeniami, zapewniając czystą wodę do wykorzystania w ogrodzie i domu. Montaż filtra w ziemi przed zbiornikiem jest doskonałym sposobem na uniknięcie przedostawaniu się liści, pyłów oraz innych drobnych cząstek do wody deszczowej.

Kosz filtrujący odgrywa kluczową rolę w procesie utrzymania wysokiej jakości wody w zbiorniku. Dzięki zastosowaniu specjalnego kosza filtrującego, który jest wyposażony w rączkę ułatwiającą jego wyjmowanie, konserwacja i utrzymanie filtra jest prostsza i bardziej efektywna. Kosz filtrujący może zatrzymać zarówno większe zanieczyszczenia, takie jak liście, jak i drobniejsze cząsteczki pyłów czy inne zanieczyszczenia.

W porównaniu do prostych filtrów koszowych, system filtra ziemnego "maxi" oferuje większą precyzję i skuteczność w zatrzymywaniu różnych rodzajów zanieczyszczeń. Dzięki temu dostarczana woda jest jeszcze bardziej oczyszczona i nadaje się do różnorodnych zastosowań, zarówno w ogrodzie, jak i wewnątrz domu.

Polecamy